Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
імені Богдана Хмельницького
Четвер, 30.03.2023, 22:16
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Січень » 20 » Методичний мікс
21:52
Методичний мікс

У 2018 році Україна братиме участь у Міжнародній моніторинговій програмі «PISA». Моніторинг проходить 1 раз на три роки. За  результатами 2015 року у п'ятірці найкращих за освітнім рівнем були Сінгапур, Японія, одна з провінцій Китаю, Естонія та Фінляндія.  Моніторингу підлягає рівень компетенцій учнів з таких предметів: читання, математика та один з предметів природничого циклу (хімії, фізики, географії).

Обговорюючи результати моніторингу 2015 року, перед педагогами школи постало питання, а чому саме ці країни увійшли в п'ятірку перших, яка ж система освіти  цих країн, чому такі високі результати навченості учнів?

Педагоги школи в межах методичних об'єднань отримали завдання: дослідити системи освіти цих країн, вивчити роботу шкіл та презентувати свої дослідження колегам.

19 січня 2017 року у навчальному закладі пройшов методичний мікс, під час якого педагоги переглянули презентації та обговорили питання освіти в країнах, які вивчали.

Підвівши підсумки, зіставивши системи освіти 5 країн та порівнявши з системою освіти в Україні, педагоги отримали наступне завдання: створити сучасну модель української школи.

Тож сподіваємося на цікаві презентації вчителів школи.

 

Переглядів: 427 | Додав: Vlad | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]