Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
імені Богдана Хмельницького
Вівторок, 28.05.2024, 20:41
Вітаю Вас, Гость
У світовій історії є події, що навіки залишаються у пам'яті і серцях людей. Найжахливіше, що траплялося з людством за роки його довгого існування, – війна – найболючіший руйнівник людського життя, людської долі, людської душі. Велика  Вітчизняна війна стала для нашого народу такою вікопомною подією. 
Час віддаляє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів на землях України. Наша мета сьогодні – не допускати військових суперечок, пам'ятати минулі події заради щасливого майбутнього, пам'ятати людей, які вибороли й подарували нинішньому та прийдешнім поколінням життя, свободу і мир. Щоб зберегти у пам'яті ці жахливі події, ми повинні бути обізнаними з історії, яка висвітлює події Великої Вітчизняної війни. 
Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Уже давно на місці руїн і попелищ виросли світлі квартали міст, нові заводи і фабрики, здається, ніщо не нагадує про війну. 
Але ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для нашої країни час здійснив неповторні подвиги, хто не пощадив самого життя, заради щастя нинішніх поколінь.
 
З метою увічнення пам'яті про подвиг нашого народу в роки Великої Вітчизняної війни, вшанування ветеранів та членів їх сімей, патріотичного виховання молоді на прикладі героїчних подій визвольної боротьби з фашизмом, у нашій школі було створено волонтерський загін «Турбота». Метою даної роботи є дослідження життєвого та фронтового шляху учасників Великої Вітчизняної війни. 
 

Історична довідка

 
Для індивідуального перегляду експозиції клікніть зображення.