Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
імені Богдана Хмельницького
Вівторок, 28.05.2024, 21:41
Вітаю Вас, Гость

 

 

 

 

Реєстрація на пробне ЗНО відбудеться в січні

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти у січні 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (1 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Слід підкреслити, що участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Графік проведення 
основної сесії ЗНО-2017

Предмет

Дата проведення ЗНО

  1.  

Українська мова і література

23 травня 2017 р.

  1.  

Англійська мова

29 травня 2017 р.

  1.  

Математика

31 травня 2017 р.

  1.  

Історія України

02 червня 2017 р.

  1.  

Російська мова

06 червня 2017 р.

  1.  

Біологія

08 червня 2017 р.

  1.  

Географія

12 червня 2017 р.

  1.  

Фізика

14 червня 2017 р.

  1.  

Хімія

16 червня 2017 р.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) на 2017 рік стартує з 6 лютого і триватиме аж до 31 травня.

Реєстрація випускників шкіл буде проводиться за місцем навчання. Саме ЗНО розпочнеться 23 травня (значно пізніше, тоді як у попередні роки старт був або на початку травня або в квітні). Завершення заплановано на 15 липня - тоді будуть оголошувати результати додаткової сесії тестування.

ЗНО, як і раніше, можна буде скласти з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО. Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, не будуть змінені, вони залишаться такими ж, як і у 2016 році.

 Шкільні випускні іспити більше не будуть проходити в школах – державну підсумкову атестацію випускники будуть здавати у формі ЗНО на пунктах тестування. Обовязкового тестування з іноземної мови у 2017 році не буде.

Готуємось до ЗНО 2017 року