Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
імені Богдана Хмельницького
П`ятниця, 14.06.2024, 12:24
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Лютий » 16 » Чигиринська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – учасник обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини»
07:50
Чигиринська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – учасник обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини»

«Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, незалежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта», - сказала в одному з виступів Міністр освіти і науки України Л. Гриневич.

В листопаді 2016 року КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Інституту педагогіки НАПН України оголосив конкурс на участь в обласній цільовій програмі «Інноваційні школи Черкащини».

Матеріали на конкурс подали 49 шкіл, ліцеїв та гімназій нашої області, 29 з яких стали його переможцями. В їх числі і Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького.

На даний час педагогічний колектив працює над розробкою Концепції та моделі нової школи. До участі в цій відповідальній роботі долучаються як педагоги, так і учні школи та їхні батьки.

Переглядів: 517 | Додав: Vlad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]