Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
імені Богдана Хмельницького
Субота, 27.07.2024, 04:26
Вітаю Вас, Гость
Головна »
2017 » Вересень » 08
На початку вересня щорічно у нашій школі в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня проводяться спортивні заходи для учнів. Вони сприяють фізичному розвитку дітей, зміцненню їх здоров’я та формують навички здорового способу життя. Активну участь у цих заходах брали всі учні школи.
...
Читати далі »
Переглядів:
916
|
Додав:
Vlad
|
Дата:
08.09.2017
|
| |