Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
імені Богдана Хмельницького
П`ятниця, 14.06.2024, 13:52
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Листопад » 21
Серед різноманіття літературних жанрів окремої уваги заслуговує фантастика, її коріння проросло з глибин віків, де тісно переплелося з міфами, епосом, легендами та казками.
У бібліотеці було підготовлено мотиваційний постер для учнів 7-9-их класів, аби привернути увагу школярів до фантастичної літератури, що стимулює уяву та переносить в інші, на перший погляд здавалося б, нереальні світи.
Наразі учні 8-Б класу дізналися про види та підвиди фантастики; про українських письменників, які першими почали творити в цьому жанрі, та про твори сучасних вітчизняних фантастів. В ході бесіди з'ясувалося, що найулюбленішими книгами школярів є книги про Гаррі Потера, проте знайшлися й учні, які читають і Жуль Верна, і О. Бєляєва. А от справжнім відкриттям для них стало те, що письменники-фантасти є пророками науково-технічного прогресу. Зокрема, у книзі "Людина-амфібія" було передбачено винахід штучних легень. У романі «Володар світу» – створення психотропної зброї, яка нині активно р ... Читати далі »
Переглядів: 548 | Додав: biblio1 | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)