Герої-патріоти віддали свої життя за свободу української нації, за оновлення нашої держави, за утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.
Їх імена навічно закарбовані в скрижалі української історії, їх завжди пам’ятатимуть як Небесну Сотню, яка своїм життям заплатила за свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу. Вічна пам'ять героям!
![](http://chig-school1.at.ua/_nw/1/s49530798.jpg)
Учні школи приєдналися до флешмобу «Голуб Миру», який запропонували їм активісти Кременчуцького медичного коледжу імені В. І. Литвиненка.
...
Читати далі »